Namaste!

Privaatsus

Indiapood.ee's me mõistame, et privaatsus on oluline ja pühendame kaitsta teie privaatsust. Käesoleva privaatsusetingimused kirjeldavad, kuidas me kogume, säilitame, kasutame ja kaitsme teie isiklikke andmeid. Me eeldame, et kasutades meie lehelkülg te annate enda nõusolek nendele tingmustele.

Informatsiooni kogumine
Kui külastate Indiapood.ee lehekülg, kogume teie IP aadress ja veebibrauseri teavet. Kui soovite luua konto Indiapood.ee leheküljes, nõuame teie isikuandmeid: nimi, aadress ja e-posti aadress. Kui ostate tooteid Indiapood.ee's, peate andma meile rohkem lisainfo näiteks taarneaadress, telefoni number, firmanimi jne

Kuidas me kasutame teie andmeid
Meie peamine eesmärk koguda teie andmed on pakkuda Teile turvalise, sujuv ja tõhus ostukogemus. Me kasutame teie andmed tellimuste täitmiseks, arvete koostamiseks saatmiseks teile informatsiooni uute toodete, allahindluste ja eripakkumiste kohta. Te saate vaadata ja muuta oma isiklikke andmeid igal ajal, logides sisse oma kontole ja klikides lingile "Minu konto".

Kuidas me kasutame küpsiseid
Kui te kasutate meie kodulehet, me paneme väikese andmefaili nimega "küpsiseid" teie arvutis. See sisaldab elementaarne infot teie kohta ja aitab meil teha kindlaks, kui te külastate mitut leheküljed meie saidil samal ajal, ei pea me küsima teie käest parooli igal lehel. Samas me kasutame küpsiseid, et pidada meeles mida olete oma ostukorvi lisanud, ja kuvada seda kui külastate meid uuesti. Me kasutame teie infot, et parandada meie saidi disaini ja toodete kirjeldus, ning muuta paremaks meie klienditeeninduse ja eripakkumiste koostamise strateegia.

Kuidas me salvestame ja kaitsme isikuandmeid
Me kohustume kaitsma teie isiklikke andmeid. Me salvestame teie andmed oma veebiteenuste pakkuja turvalises serveris. Me EI salvesta teie krediitkaardi andmed enda süsteemis. Me ei avalda teie iskilikke andmeid kolmandatele isikutele, välja arvatud tellimuste täitmiseks ja Eesti vabariigi seadustega nõutud olukordades. Me jätame endale õiguse saata teile teateid uute toodete ja eripakkumiste kohta.

Muudatused käesoleva privaatsuse poliitikas
Pange tähele, et see privaatsuse poliitika võib muutuda aeg-ajalt. Indiapood.ee jätab endale õiguse muuta käesoleva privaatsuspoliitika igal ajal. Sõltumata sellest, avaldame iga muudatus indiapood.ee lehel.

Kui teil on täiendavaid küsimusi või muresid meie privaatsuspoliitika kohta, siis palun võtke meiega ühendust selle veebisaidi kaudu või kirjutage meile aadressil support@indiapood.ee.

Teie, Indiapood.ee