Namaste!

Kuidas osta?

 1. Indiapoes on võimalik mugavalt sooritada ostusid kasutades nii arvutid, kui ka tahvel arvutid ja nutitelefonid.

  Tellimust on võimalik vormistada nii registreerituna kui ka registreerimata kuid, registreeritud kliendid saavad -5% püsisoodustus ning te saate vaadata enda tellimuste ajalugu ja jälgid aktiivsete tellimuste staatusi.

 2. Registreerimiseks klikkige Konto lingile, mille leiate ülevalt paremast nurgast, edasi valige Registreeri toiming. Sisestage nõutav informatsioon ja kindlasti tellige uudiskiri, et olla kursis meie uute toodetega ja soodupakkumistega. Kui registreerimine on lõpetatud saate automaatse kinnitus e-kirja oma sisestatud e-posti aadressile.

 3. Ostmiseks klikige Lisa ostukorvi nupule. Valitud toode on nüüd teie ostukorvis. Klikides lingile Jätka ostlemist saate lisada veel tooteid oma ostukorvi.

 4. Kui olete kõik endale meelepärased tooted ostukorvi lisanud jätkake järgnevalt:

  1. Kui teil on sooduskuponge, sisestage kupongi kood paremale ülemisele väljale ja klikkige Kasuta kupongi.
  2. Saamaks teada eeldatava postikulu, täitke kõik nõutud väljad ja klikkige Arvuta nupule.
  3. Tellimise vormistamiseks, klikkige Vormista tellimus nupule.
 5. Saate valida, kas osta külalisena või registreerida ja siis vormistada tellimust. Kui olete juba registreerinud logige sisse sisestades oma e-posti aadress ja parool.

 6. Ostmiseks tegutsege järgnevalt:

  1. Kui te pole eelnevalt salvestanud, sisestage Arveaadress. Sellele aadressile tuleb teie arve. Klikkige "Edasi".
  2. Kui te pole eelnevalt salvestanud, sisestage Tarneaadress. Sellele aadressile saadetakse teie poolt ostetud kaup. Klikkige "Edasi".
  3. Valige endale sobiv tarneviis. Postikulu on välja toodud tarne viisi kõrval ja lisatakse ostu summale.
  4. Valige endale meelepärane makseviis . Kui valite Pangalingi suunatakese teid maksekeskuse lehele kust saate valida järgnevate pankade vahel: Swedbank, SEB, Krediidipank, Nordea bank, LHV bank. Kui soovite maksta oma krediit või deebet kardiga, valige PayPal. Kui valite maksta Pangaülekandega, saate peale ostu kinnitamist e-kirja meie panga andmete ja ostusummaga.
  5. Lõpuks vaadake oma tellimus üle ja kui kõik on korras klikkige Kinnita tellimus nupule. Teile saadetakse automaatne kinnitus e-kiri kust leiate oma tellimuse jälgimise numbri.
 7. Õnnitlused! Olete oma ostu sooritanud. Olenevalt teie poolt valitud tarne viisist tuuakse teie tellimus kohale meie koostöö parntneri poolt.

 8. Info saamiseks, küsimuste ja ettepanekute korral võtke meiega julgesti ühendust kasutades Tagasiside ankeeti meie kodulehel. Meiega saab ühendust ka e-posti teel kirjutades meile aadressile info@indiapood.ee või helistades numbrile +372 5689 3070 tööpäevadel kella 10:00 kuni 18:00.

 9. Täpsem info tarne ja maksmise kohta leiate Tarne ja Maksmine lehekülgedelt.